Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Kismotort kaptak gyereknapra a Bóbita Óvodában

Takácsi Polgárőr egyesület, játék kismotort adományozott az ovisoknak gyereknapra.

article preview

Takácsi Polgárőr egyesület, játék kismotort adományozott az ovisoknak gyereknapra.

 

fb_img_1528058672970.jpg

Borsos László az egyesület elnöke tájékoztatta honlapunkat arról, hogy a 2018-as év a motorok jegyében zajlik a Takácsi Polgárőr Egyesület életében, hiszen nem olyan régen vehettek át a Készenléti Rendőrségtől egy robogót. Ebből a felindulásból az egyesületünk tagjai közös elhatározásból a helyi ovisoknak gyereknapra 5 db egyedileg felmatricázott kismotort, hozzá 5 db láthatósági mellényt, és egy KRESZ tábla csomagot adományozott.  Az egyesület elnöke hozzátette, hogy örömmel tölt el bennünket, hogy ilyen nagy örömet szerezhettünk a gyermekeknek.
Külön köszönet Bali Katalinnak a közreműködésért és támogatásért.
Köszönjük az információt Borsos László úrnak az egyesület elnökének.

 

Nagy Zoltán

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.
 


Utolsó kép


Pontos idő


Naptár


Hírek


Időjárás


Közösségi oldalunk


Több mint önkéntesség


Levelezőlista
Statisztika

Most: 4
Összes: 84270
30 nap: 5110
24 óra: 164