Kismotort kaptak gyereknapra a Bóbita Óvodában

Takácsi Polgárőr egyesület, játék kismotort adományozott az ovisoknak gyereknapra.

fb_img_1528058672970.jpg

Borsos László az egyesület elnöke tájékoztatta honlapunkat arról, hogy a 2018-as év a motorok jegyében zajlik a Takácsi Polgárőr Egyesület életében, hiszen nem olyan régen vehettek át a Készenléti Rendőrségtől egy robogót. Ebből a felindulásból az egyesületünk tagjai közös elhatározásból a helyi ovisoknak gyereknapra 5 db egyedileg felmatricázott kismotort, hozzá 5 db láthatósági mellényt, és egy KRESZ tábla csomagot adományozott.  Az egyesület elnöke hozzátette, hogy örömmel tölt el bennünket, hogy ilyen nagy örömet szerezhettünk a gyermekeknek.
Külön köszönet Bali Katalinnak a közreműködésért és támogatásért.
Köszönjük az információt Borsos László úrnak az egyesület elnökének.

Nagy Zoltán