Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Vízparti ellenőrzések Szécsény környékén

A Szécsényi Rendőrkapitányság munkatársai a társszervekkel közösen tartottak fokozott ellenőrzést a napokban.
 

article preview

A Szécsényi Rendőrkapitányság munkatársai a társszervekkel közösen tartottak fokozott ellenőrzést a napokban.

Vízparti ellenőrzések Szécsény környékén


A II. Rákóczi Ferenc Horgász Egyesület halőreivel, a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal Halászati Őrszolgálata, valamint a Nógrád Megyei Kormányhivatal Vadászati és Halászati Hatóságának és a térség polgárőr egyesületeinek képviselőivel közösen tartott ellenőrzést a Szécsényi Rendőrkapitányság. A rendszeres ellenőrzés célja a természeti kincseink védelme, az ezzel kapcsolatos jogsértések megelőzése, illetve megakadályozása. Élővizeink megóvása kiemelt figyelmet élvez, amely keretében szükséges az illegális horgászat és halászat visszaszorítása, illetve a helyi horgászrend betartatása.
A rendőrség a vízparti környezetet és az árterületi részeket is ellenőrzi a természeti értékek rongálásának és az illegális szemétlerakók létesítésének megakadályozása és felszámolása érdekében.

Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.
 


Utolsó kép


Pontos idő


Naptár


Hírek


Időjárás


Közösségi oldalunk


Több mint önkéntesség


Levelezőlista
Statisztika

Most: 5
Összes: 110375
30 nap: 7912
24 óra: 285