Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Küldöttgyűlést tart az Országos Polgárőr Szövetség

Az Országos Polgárőr Szövetség az Alapszabályban megfogalmazottaknak megfelelően 2017. április 8-án délelőtt 10 órától tartja beszámoló Küldöttgyűlését a Rendőrség Igazgatási Központja Auditóriumában. 

article preview
Az Országos Polgárőr Szövetség az Alapszabályban megfogalmazottaknak megfelelően 2017. április 8-án délelőtt 10 órától tartja beszámoló Küldöttgyűlését a Rendőrség Igazgatási Központja Auditóriumában. Az eseményre az OPSZ vezetői szeretettel várják a megyék és a főváros megválasztott küldötteit.

A Küldöttgyűlés napirendje:

 • Az OPSZ Elnökségének beszámolója a polgárőrség 2016-ban végzett tevékenységéről.
  •    Előadó: Dr. Túrós András, az OPSZ elnöke
 • Az OPSZ Felügyelő Bizottságának beszámolója a 2016-ban végzett munkáról.
  •  Előadó: Török Barnabás, az OPSZ FB elnöke
 • Az OPSZ Etikai Bizottságának beszámolója a 2016-ban végzett munkáról.
  • Előadó: Cseh István, az OPSZ EB elnöke
 • Beszámoló az OPSZ 2016. évi gazdálkodásáról, pénzügyi helyzetéről. Közhasznúsági melléklet.
  • Előadó: Dr. Fekecs Dénes, OPSZ elnökhelyettes
 • Az OPSZ könyvvizsgálójának jelentése.
  • Előadó: Csehné Köteles Rozália könyvvizsgáló
 • Előterjesztés az OPSZ 2017. évi költségvetésére.
  • Előadó: Dr. Fekecs Dénes, OPSZ elnökhelyettes
 • Előterjesztés a 2017. évi tagdíj megállapítására
  • Előadó: Dr. Fekecs Dénes, OPSZ elnökhelyettes
 • Hozzászólások – Válaszadás
 • Szavazás a beszámolókról és előterjesztésekről.
 •  Személyi kérdések: vezető tisztségviselők és felügyelő bizottsági tagok ezen megbízatásról történt lemondásának tudomásulvétele, illetve vezető tisztségviselői megbízatás visszahívással történő megszüntetése. Előterjesztés új vezető tisztségviselők, illetve FB tagok megválasztására. Előterjesztésként határozathozatal a személyi kérdésekről.
  • Előadók: Dr. Túrós András, az OPSZ elnöke
  •                 Cseh István, az OPSZ EB elnöke
  •                 Somogyi János, az OPSZ JVB elnöke.

A küldöttgyűlésre érkezők képviselői mandátumát igazolni kell!  Az Alapszabály 48. pontja szerint: „A küldöttgyűlési képviselők részére a megbízólevelet /mandátumot/ a megyei polgárőr szövetség elnöke az OPSZ küldöttgyűlési képviselőt választó megyei közgyűlés határozata alapján állítja ki.” 
A regisztrációnál a küldöttgyűlési képviselők mutassák be a megbízólevelüket!

FIGYELMEZTETÉS: az Alapszabály 57. pontja szerint távolmaradás jogkövetkezményére: határozatképesség hiánya miatt megismételt és eltérő napra – a határozatképtelen küldöttgyűlés napjától számított legalább 8, de legfeljebb 15 nappal későbbi időre – kitűzött küldöttgyűlés a jelenlévő küldöttek számától függetlenül határozatképes.

A nem várt határozatképtelenség esetére a megismételt küldöttgyűlést 2017. április 22. napjának 10 órájára tűzöm ki a Rendőrségi Igazgatási Központ Auditóriumába!

Dr. Túrós András
OPSZ elnök

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.
 


Utolsó kép


Pontos idő


Naptár


Hírek


Időjárás


Közösségi oldalunk


Több mint önkéntesség


Levelezőlista
Statisztika

Most: 2
Összes: 128068
30 nap: 6723
24 óra: 237