Zirci autó mentes nap lebonyolításán vettek részt Szápár – Dudar - Zirc Polgárőr Egyesületek tagjai.

A rendezvényre 2014, szeptember 20-án került sor Zircen az Alkotmány utca és a sporttelep környékén.

A rendezvény 09 órától 15 óráig tartott, és a következő programokon vehettek részt az érdeklődők.

Duatlon verseny

Kerékpáros ügyességi pálya

Rajzklub

Autómentes ötletláda

Kerékpár szerviz

Roller futam

Kétkerekű városi karika

A Szápár Polgárőr Egyesület tagjai ezen a napon 3 fővel, a Zirc Polgárőr Egyesület 5 fővel, a Dudar Polgárőr Egyesület 1fővel voltak jelen és segítették a rendezvény zavartalan lebonyolítását. Biztosították a lezárt útszakaszt, hogy arra semmilyen jármű ne tudjon behajtani és balesetet okozni. Hegedüs Zoltántól a Szápár Polgárőr Egyesület elnökétől megtudtuk, hogy a rendezvényen semmilyen rendbontás nem történt és a programok zavartalanul le tudtak zajlani.

Írta: (Nagy Zoltán)